NÁBYTEK KELLY

Moderní nábytek za skvělé ceny

Stručný popis nábytkového systému Effendi

Nábytek Effendi je konstruován podobně jako Kelly, ale některé komponenty jsou řešeny nadstandardně. Na  záda není použit sololak, ale rovněž LTD o tloušťkách 8 či 10milimetrů, rovněž dna zásuvek jsou z LTD. Pohledové části korpusů, dveře, předky zásuvek jsou olepeny 2mm hranou ABS stejné barvy. Půda o tloušťce 25mm je naložena na vršku tím pádem vytvořit stěnu z více skříní, či skříněk. Záda skříní jsou pohledové (olepené) i zezadu tudíž je lze bez problému umisťovat v prostoru. Zásuvky mají plnovýsuvy a tak máte dokonalý přehled co se kde nalézá, šuple vytáhnete celé ven.

 

Stoly jsou s kovovým podnožím a pláty se ergonomicky tvoří dle potřeb zákazníka. Tloušťka pracovních desek 25mm a je standardně olepena hranou ABS 2mm.

 

Dveře systému Effendi se liší od Kelly  tím , že dveře jsou vytvořeny z rámečků a lze je tak efektně vyplňovat jinými dezény, sklem, zrcadly a efektně tak kombinovat  tyto možnosti, ale samozřejmě můžou být dveře plné a nebo celoskleněné, stačí si jen vše rozmyslet a vybrat . Rámečky tvoří vlisy o šířce 80mm a jsou dokola celé olepené 2mm hranou ABS. Výběr dezénů a jejich možné barevné kombinace najdete na webu v sekci dřevo dezény LTD , nebo UNI  dezény, potom lze hledat i na webových stránkách našeho dodavatele nabytekservis.cz

 

Nábytek Effendi je vyráběn v nejvyšším možném standardu této kategorie a je určen pro náročnější zákazníky!

 

A proto se těšíme se na Vás my i Váš Effendi! :-)

- Teakový nábytek Kancelářský nábytek Ratanový nábytek
powered by WebDnes